Lezing Arie Kreike - De honingbij een chemisch en fysisch genie, donderdag 16 maart 2017

De eerste lezing van Arie Kreike, in december 2016 smaakte naar meer!

Zijn duidelijke en humorvolle uitleg rond het wel en wee van honing boeide ons allen enorm. En wat blijkt, Arie weet niet alleen heel erg veel van honing en de pollen die daarin zitten, hij heeft ook een prachtige voordracht over de fysiek van onze geliefde honingbij.

Zodoende houdt Arie op donderdag 16 maart 2017, vanaf 20:00 uur in ons eigen Bijenhuisje de lezing getiteld "De honingbij, een chemisch en fysisch genie".

In de lezing wordt aan de hand van de anatomie van de honingbij getoond waartoe de honingbij allemaal in staat is. Bijvoorbeeld; welke stoffen stopt de bij in de honing, en met welke organen doet ze dat.

Of, een bij kan volgens de aerodynamica niet vliegen, maar toch doet ze dat. Hoe kan dat?

Dit is zowel voor oude rotten als beginnende imkers een zeer leerzame lezing en hij zal, Arie kennende, zeker weer zeer onderhoudend worden.

 

Back to top