Lezing digitalisatie in de imkerwereld: BEEP - dinsdag 26 februari

De digitalisatie in de imkerwereld rukt op, ook in de laatste Bijenhouden stond een heel artikel hierover. Dinsdag 26 februari kun je hier meer van horen van een van de oprichters van ‘BEEP’, Marten Schoonman.

BEEP is een website en een app die imkers ondersteunt bij het onderhouden van bijenvolken.

Wat is BEEP? Een gratis digitale kastkaart aangevuld met betaalbare automatische monitoring van bijenvolken. Je kunt BEEP gebruiken op je mobiele telefoon, tablet en computer. Met sensoren kan de imker de gezondheid van je volken op afstand te meten. Het doel is bijenhouden makkelijker, leuker en moderner te maken. En Marten komt hier dus meer over vertellen!

De lezing is op dinsdag (!) 26 februari vanaf 19:30 in ons eigen bijenhuisje en zoals altijd gratis en vrij toegankelijk.  Tot dan!

BEEP overzicht

 

Back to top