24 november: lezing Ben Som de Cerff

Ben heeft op 24 november een lezing gehouden over het hygiënisch imkeren en de koninginnenteelt. Ook is hij ingegaan op de hoofd- en nevendoelen van de koninginnenteelt en het invoeren van moerdoppen, onbevruchte en bevruchte moeren.
Een hele leerzame avond met heldere en zeer bruikbare tips (een kleine greep die geen recht doet aan het totaal maar wel aangeeft hoe mooi praktisch het was: gebruik je imkergereedschap enkel in je eigen kasten om besmetting tussen volken te voorkomen en de tip om de varroalade in de winter te gebruiken als je kast niet op een plank staat maar op twee dragers).
Het was een goed bezochte lezing, het bijenhuisje zat goed vol, het koffie apparaat draaide overuren en het haardvuur knetterde gezellig. Kortom, een zeer geslaagde lezing! Dank Ben voor de inspiratie! 
 

Back to top