De Snuffelcursussen zitten er weer op

Na drie lesmiddagen zit de snuffelcursus er weer op.

De laatste dag zijn geen foto's gemaakt, maar op de eerste dag (klik hier voor een verslag) en de tweede dag wel.

Maar eerst even het concept: de snuffelcursus is  een leuke manier om geheel gratis en vrijblijvend kennis te maken met het imkeren. Gedurende drie zaterdagen vertellen een aantal ervaren imkers over hun hobby en wat het betekent om imker te zijn.En hoewel het weer niet mee zat hebben we toch iedere keer in de bijenkasten kunnen kijken; we hebben voor alle deelnemers een imkerpak beschikbaar.

De snuffelcursus 2015 is gegeven op

1.         Zaterdag 23 mei van 14:00 tot 16:00

2.         Zaterdag 6 juni van 14:00 tot 16:00

3.         Zaterdag 20 juni van 14:00 tot 16:00

 Alle drie de dagen is iets anders behandeld, daarbij herhaalden we even kort wat er in de dag ervoor besproken is. Het gaf dus niet als je niet iedere keer kunt.

  

Tijdens de tweede snuffelcursus dag hebben we honing geslingerd. De enkele bij die het (twijfelachtige) geluk had om in de slingerruimte te belanden moet zich in de hemel gewaand hebben, op de foto hieronder die genomen is door Alice zie je mooi de tong van de bij.Na het ontzegelen van de honging kon er geslingerd worden, Stan, Alice en Karen hebben zo'n 5 kilo honing geslingerd op die manier. 

Back to top