De verbouwing

Na een eerste aanzet onder leiding van Frans in de zomer van 2011 wordt in het jaar daarna de opvolging van de verbouwing van het 'papierhok' tot een slinger-ruimte leiding van Karel en Jan vormgegeven.

Het uitgangspunt is hieronder in plaatjes te zien en in in de updates hieronder de stappen op weg naar de mooie nieuwe slinger-ruimte.


10 december, een nieuwe betonvloer storten
Foto's van Karel
14 januari, werken aan de dakconstructie
5 februari, het werk vordert gestaag
12 februari, de tegels zitten op de muren
Het vervolgproject?
April: Het schilderwerk vordert
14 April, iedereen weer op de hoogte
Augustus, de eerste keer proefdraaien
Het eindresultaat
 


Hieronder de uitgangssituatie:

De oude muur zit er nu nog in........ maar de nieuwe stenen liggen al klaar!Gelukkig hebben we het dak goed gestut.En Jan is al bezig met het op maat maken van de nieuwe buitendeur van het slingerhok. Op de achtergrond achter Jan is de nieuwe doorgang van het bijenhuisje binnendoor naar het slingerhok te zien. Een hele chique deur met kijkglas!


Back to top