Februari tot Oktober 2011 Basiscursus Bijenhouden


De imkersverenigingen in Blaricum en Bussum organiseren gezamenlijk een basiscursus voor beginnende imkers.

De cursus is geschikt voor natuurliefhebbers en voor mensen die daadwerkelijk iets willen verbeteren aan het milieu in de eigen woonomgeving. De bijen zijn met hun bestuivingswerk immers een belangrijke schakel in de natuurlijke kringloop en daarmee ook in de voedselketen.De cursus bestaat uit 5 theorie en 10 praktijklessen waarin gedurende het seizoen de wondere wereld van de bijen wordt behandeld. De theorielessen worden vanaf februari 2011 in het Bijenhuisje in Bussum en de praktijklessen op de bijenschans “Steegland” in Blaricum gegeven. De cursusleider is een leraar bijenteelt. Het seizoen wordt in oktober 2011 afgesloten met een schriftelijk examen.   

Back to top