Geslaagde Bijen en Natuurmarkt

Ons grootste jaarlijkse evenement, de Bijen en Natuurmarkt zit er weer op, het was weer zeer geslaagd.

De belangstelling was dit jaar erg groot; we hadden ruim 1300 bezoekers over de gehele dag. Het weer werkte ook erg goed mee, precies bij het einde van de markt om 16:00 uur viel pas een eerste bui.
Het honingkraam heeft dit jaar honderden potjes verkocht; er was een hele ruime selectie van zowel lokale honing uit Huizen, Bussum, Naarden en Blaricum als ook speciale honing zoals de springbalsemien uit de Biesbos. Verder ook mooie creme honing die reeds eind van de ochtend uitverkocht was.


 
Er waren diverse bijenvolken demonstratiekasten geplaatst en ter plekke is ook honing geslingerd.
 
Verder waren er tientallen biologisch, of natuurgerichte marktkramen. Voor de aanschaf van imkermaterialen, biologische kaas, bloemen en planten en lekkere biologische soep en honingwafels waren de bezoekers als altijd aan het goede adres.
Voor de kinderen was er een workshop om van een appel een kunstige zwaan te snijden, ze konden potten bakken en zoals ieder jaar was er ook weer een mini-kinderboerderij met leuke jonge konijntjes.


 
Al met al een erg geslaagde dag met een flinke opkomst, een heel mooi resultaat van deze gezamenlijke inspanning.


Back to top