Lezing maandag 18 februari – Bijenkasten

Op maandag 18 februari was een lezing over bijenkasten. Deze lezing werd verzorgd door Kees Verrips van Imkerij De Werkbij. Kees is bij uitstek de aangewezen persoon om zijn licht te laten schijnen over dit onderwerp; niet alleen levert De Werkbij vele soorten kasten, hij heeft zelfs een nieuwe variant van de bekende Spaarkast gemaakt.Kees heeft het ontstaan van De Werkbij belicht, hun filosofie en activiteiten en de bijenkasten die daar bij horen. Speciale aandacht was er voor de ontwikkeling van de eigen variant van de Spaarkast en de verschillende overwegingen om verschillende kasten aan te schaffen.Het was een goed-bezochte avond waarbij het bijenhuisje mooi gevuld was. Een leuke interactie tussen Kees en de luisteraars leidde tot geanimeerde conversatie. 

Back to top