Open Imkerijdagen 2014 groot succes in Bussum

Op zowel zaterdag 12 als zondag 13 juli 2014 was het Bijenhuisje bemand voor de Landelijke Open Imkerijdagen. Een groot aantal vrijwilligers stond te popelen om gegadigden rond te leiden, en gedurende beide dagen kwamen er mensen door berichtgeving in de krant en radio bij het bijenhuisje langs. Bovenaan de weg hing een vlag en er stond een bord met bewegwijzering naar het bijenhuisje, hetgeen ook wat spontane bezoekers heeft getrokken.

 

Door het prachtige weer konden de bijen op de standen en de volken in de demonstratiekasten bekeken worden. Binnen in het Bijenhuisje werd er honing geslingerd en raampjes getimmerd met ook nog de mogelijkheid om ter plekke honing te kopen. Voor ieder wat wils, begeleid met thee, koffie en (honing)koek.

 

De mensen die langskwamen bleken vaak meer dan een algemene interesse te hebben; ter plekke werden tijdens de zaterdag en zondag 9 personen ingeschreven voor de snuffelcursus en 3 voor de basiscursus.

We kijken met veel plezier terug op twee zeer geslaagde Open Imkerijdagen!

 


Back to top