Informatieve en leuke lezing over honing

Afgelopen 8 december 2016 zat een goed gevulde zaal met toehoorders geboeid te luisteren naar Arie Kreike. Wat kan deze man prachtig vertellen!

Arie nam ons in twee deel-lezingen die op elkaar aansloten mee in de wereld van honing. Voor de pauze vertelde Arie ons boeiend en humorvol wat er komt kijken bij het goed bewaren en oppotten van honing. Beeldend kwam ook ter sprake wat er allemaal mis kan gaan.

Na de pauze werd de kennis vergroot over honing determinatie, de pollen die in honing voorkomen en de fraude / vervalsingen van honing.

Ondanks dat het complexe onderwerpen zijn wist Arie het allemaal zeer duidelijk te maken en ons allen geboeid te houden door zijn levendige vertelstijl. Als tipje van de sluier; we zijn op dit moment in overleg met Arie voor een vervolg-lezing, nader bericht daarover volgt!

Back to top