Werkdag 11 december

Op 11 december hebben we met een grote groep de Bijentuin weer netjes gemaakt.

Hoewel het nog licht vroor om 9 uur 's morgens was er al gelijk een flinke groep aanwezig, en met een start met koffie bij de open haard in het Bijenhuisje was het gelijk al gezellig!

Door de goede voorbereiding van Jan, die al het blad al bijeen had geblazen op een paar hopen, kon het blad snel weggewerkt worden. Fijn voor het gras, wat dan de winter beter overleeft. Het nieuwe houthok wat Tom gemaakt had is verder afgemaakt; het is netjes geschilderd en er liggen nu dakpannen van het oude houthok op.

Met de groep is het hout uit het oude hok weggehaald en in het nieuwe hok gelegd, terwijl gelijk het oude houthok werd afgebroken.

Daarnaast heeft Thea haar oude blokhut aan de vereniging gedoneerd. Tom en Lars hebben 'm ontmanteld en naar de Bijentuin toe gehaald. Dat wordt een klus voor deze winter / voorjaar om 'm bij ons weer op te bouwen.

 

Back to top