Lezing Theo Vulink, imkeren in Zuid Amerika

We kennen Theo als een begenadigd spreker, die met veel enthousiasme kan vertellen. We zijn zodoende heel blij dat hij tijd heeft vrij gemaakt voor een lezing bij ons over zijn advieswerk in Zuid Amerika en Afrika!

Deze zomer gaf Theo nog een drachtplantencursus, in een gezamenlijke actie met Imkervereniging Blaricum. Een groot succes!

Maar Theo kan meer dan vertellen over drachtplanten, hij heeft door zijn advieswerk aan imkers in Afrika, Guatemala en Honduras ook prachtige verhalen hoe het er daar aan toe gaat. Daarover vertelde Theo afgelopen 19 april, de bijgaande foto's geven een mooi beeld van de prachtige powerpoint presentatie die Theo meegenomen had.

En net als in de basiscursus geldt ook voor deze projecten, herhalen-herhalen en blijven herhalen! 

Back to top