Alle cursisten van de basiscursus zijn geslaagd!

Nederland is weer 15 imkers rijker. En wat voor imkers!

Altijd een groot genoegen als 100% van de starters aan de basiscursus de eindstreep halen. Dit jaar hadden we weer zo'n 100% score.

Diploma uitreiking basiscursus 3

In ons eigen bijenhuisje was op 15 oktober de feestelijke diploma uitreiking. Ondanks een schorre stem door de verkoudheid had Ben een persoonlijk woord voor ieder. Met ook dank aan de begeleiders van de basiscursus die net als het bestuur aanwezig waren.

Diploma uitreiking basiscursus 2

Aan het eind nog een verrassing; Juun en Tamara boden namens de groep nog een aardigheid aan (dank!)

Diploma uitreiking basiscursus 1

Begin 2019 is er nog een terugkomdag waarin we het eerste zelfstandige imkerjaar door zullen nemen, en daarna is het aan de cursisten om hun weg te vinden in de wondere wereld van het imkeren! Allen veel succes!

 

Back to top