Reservering slingerruimte, handslinger en wassmelter

We hebben een pracht van een slingerruimte die voor leden en donateurs te huren is. Daarnaast hebben we een handslinger, raatpers en wassmelter die mee naar huis genomen mogen worden voor gebruik daar.

Wil je de slingerruimte gebruiken? Lees dan vooraf graag even de handleiding en aanwijzingen voor het gebruik door. Dit tref je hier aan: https://imkerverenigingbussum.nl/nieuws-het-lopende-jaar/334-gebruik-van-de-slingerruimte

 

Zie hieronder de reserveringen op dit moment: Wil je ook een reservering maken? Lees dan de handleiding en aanwijzingen door, en geef via het contactformulier door wanneer je graag de slingerruimte wil gebruiken.  

Mei 2019
  Dinsdag 28 mei - Antoin Luke
  Vrijdag 31 mei - Erik Berkelmans
Juni 2019
  Woensdag 5 juni hele dag - Kyria Musch
  Donderdag 6 juni vanaf 14:00 - Nicole van Steijn / Jessica Loudon
  Zondag 9 juni - Joost Dorrestijn
  Maandag 10 juni - Monica Sens
Juli 2019
  nog geen reserveringen
Augustus 2019
  nog geen reserveringen
 
Een mooi beeld van het gebruik van de Slingerruimte: Hans en Joep bezig met de honing oogst 2018
Slingerruimte in gebruik Hans Joep
 
Back to top